Linki

edziennik

logoMKZMmini

kseon

ecdl

efs

etwinning

wikipedia

szkola_marzen_logo

bip

Pogoda

Warto zobaczyć

bobowa bobowa bobowa24 panorama rycerstwo bobtel siedliska pogorze24 wirt_cce

Statystyka

Użytkowników : 3
Artykułów : 2180
Zakładki : 152
Odsłon : 1792019

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Nie kocham cię za to, kim jesteś, ale za to, jaki jesteś kiedy przebywam z tobą

Nasza uczennica na Ogólnopolskim Konkursie Kultury i Sztuki "SKANSEN" PDF Drukuj
Wpisany przez Małgorzata Hotloś   
środa, 25 maja 2016 17:32

Read moreUczniowie naszej szkoły corocznie biorą udział, w ramach lekcji historii w Międzynarodowym Festiwalu Koronki Klockowej w Bobowej. W tym roku (2016) uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie Kultury i Sztuki "SKANSEN". Nasza uczennica, z klasy IIIa Technikum, Barbara Stukus wykonała pracę konkursową pt. "Święconka". Jest to praca rękodzielnicza, wykonana techniką koronki klockowej, z użyciem nici lnianych jako materiału tej pracy. Praca ta została oceniona przez Organizatora Konkursu, jako znakomita i wyróżniona Dyplomem Uznania. Gratulujemy!

Więcej…
 
Kulturalno-naukowa wycieczka do Krakowa PDF Drukuj
Wpisany przez Libront Wacław   
niedziela, 22 maja 2016 17:59

krak1705akrak1705c17 maja uczniowie klasy pierwszej LO odwiedzili Kraków. Wizyta miała trojaki charakter: kulturalny, naukowy i rozrywkowy. W ramach części kulturalnej obejrzeliśmy sztukę teatralną "Błysk rekina". Sztuka dla młodzieży i o młodzieży, i jak przeczytać można w recenzjach - była to baśń przeciwko agresji.

Część naukowa obejmowała wizytę na krakowskim AGH, gdzie razem z profesorem Jackiem Szczerbą mieliśmy okazję zapoznać się z działalnością naukową prowadzoną na wydziale inżynierii materiałowej. Pan profesor wprowadził wszystkich w tajemnice mikroświata obserwowalnego tylko za pomocą mikroskopu elektronowego. Doskonale go rozumieliśmy - przecież mamy to na lekcjach fizyki.

Ostatnia część - rozrywkowa - to po prostu obiad i zakupy w galerii handlowej "Bonarka". Wróciliśmy zadowoleni, radośni i w śpiewnych nastrojach.

 
Lekkoatleci wygrywają PDF Drukuj
Wpisany przez Grygiel Jan   
piątek, 13 maja 2016 19:44

Read more12 maja, na nowym stadionie lekkoatletycznym w Bobowej, w świetnych warunkach technicznych i pogodowych, odbyła się Powiatowa Spartakiada Lekkoatletyczna szkół ponadgimnazjalnych. Znakomicie spisała się reprezentacja naszej szkoły, której uczniowie wygrali wszystkie (z wyjątkiem biegu 800m chłopców) konkurencje, zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. Najlepiej wypadli: wśród dziewcząt Anna Flądro, Aneta Magiera i Ola Radzik (po 3 zwycięstwa), wśród chłopców Daniel Jasiński (4 wygrane) i Krzysztof Mucha (3 wygrane konkurencje). Gratulacje!

Więcej…
 
Abiturienci 2016 PDF Drukuj
Wpisany przez Libront Wacław   
piątek, 06 maja 2016 11:20

29 kwietnia pożegnaliśmy kolejny rocznik naszych Wychowanków. Część artystyczną przygotowali młodsi koledzy Maturzystów, a na zakończenie Abiturienci zostali obdarowani "groszem" na szczęście i długopisem z życzeniem tradycyjnego "połamania pióra". Gratulujemy wszystkim ukończenia szkoły i powodzenia na egzaminach maturalnych. Fotograficzna relacja z uroczystości w galerii.

Fotograficzna relacja z tej imprezy w galerii.

 
Biotechnologia-Człowiek-Medycyna KONFERENCJA NAUKOWA W ZSO BOBOWEJ PDF Drukuj
Wpisany przez Kurzawa Grażyna   
czwartek, 05 maja 2016 09:52

Read moreW roku szkolnym 2015/16 priorytetowym zagadnieniem w powiecie gorlickim jest propagowanie zdrowego stylu życia poprzez kampanię „Upowszechniamy zdrową żywność”, której inicjatorem jest oddział LOP Gorlice

W ramach tej kampanii zorganizowana została kolejna konferencja, nt. Biotechnologia–Człowiek–Medycyna, tym razem w Zespole Szkół Ogólnokształcących. Zaproszonymi gośćmi byli absolwenci bobowskiego ogólniaka przebywających w kraju i za granicą, którzy chcieli się podzielić swoim dorobkiem naukowym z młodzieżą szkół ponadgimnazjalnych powiatu gorlickiego oraz społecznością lokalną.

Więcej…
 
Święto Flagi w ZSO PDF Drukuj
Wpisany przez Libront Wacław   
niedziela, 01 maja 2016 08:08

Read moreŚwięto Flagi w ZSO

 

Więcej…
 
KREATYWNI na konkursie im. Wincentego POla PDF Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Gołyźniak   
niedziela, 08 maja 2016 06:54

26 kwietnia w Szymbarku odbył się V Powiatowy Interdyscyplinarny konkurs im. Wincentego Pola „Pieśń o ziemi naszej ziemi gorlickiej”. Naszą szkołę reprezentował zespół muzyczny „KREATYWNI”, w skład którego wchodzą: Dominik Żarnowski – saksofon, Miłosz Śliwa – keyboard, Aleksandra Turska – gitara akustyczna, Wiktoria Chmielowska – śpiew, Kinga Pater – śpiew, Agnieszka Ligęza – śpiew, Danuta Sowa – śpiew, Alina Maciaszek – djembe i śpiew, Ewelina Szura – śpiew, Ewelina Maciaszek – śpiew, Aneta Chmielowska - śpiew, Patrycja Pabis – gitara akustyczna, Maria Lacatus – klarnet, Natalia Kostrzewa – tamburyno i śpiew.

Więcej…
 
Weronika na Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim PDF Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Gołyźniak   
niedziela, 08 maja 2016 06:58

Read moreWeronika Nabożna

laureatka 61 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
eliminacje wojewódzkie
Kraków 2016

Więcej…
 
KREW DLA DOMINIKA PDF Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Gołyźniak   
niedziela, 08 maja 2016 06:53

krew042016fII akcja pod hasłem „Krew dla Dominika” została zorganizowana w ZSO w Bobowej 27 kwietnia br. Wzięło w niej udział blisko trzydziestu uczniów i nauczycieli szkoły, a także kilka osób ze społeczności lokalnego rynku w Bobowej. Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w akcję i zapraszam na kolejną w przyszłym roku szkolnym. Przewodnicząca HDK – Agnieszka Gołyźniak

 
Cyberprzemoc w internecie - spotkanie z policjantem PDF Drukuj
Wpisany przez Libront Wacław   
wtorek, 19 kwietnia 2016 07:29

policjant04201618 kwietnia gościliśmy w naszej szkole, naszego ucznia, a teraz policjanta, rzecznika komendy powiatowej w Gorlicach, starszego aspiranta - Grzegorza Szczepanka. Uczniowie klas pierwszych mieli okazję wysłuchać prelekcji i zapoznać się z prezentacją multimedialną na temat cyberprzemocy w internecie.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 55