Linki

edziennik

logoMKZMmini

kseon

ecdl

efs

etwinning

wikipedia

szkola_marzen_logo

bip

Pogoda

Warto zobaczyć

bobowa bobowa bobowa24 panorama rycerstwo bobtel siedliska pogorze24 wirt_cce

Statystyka

Użytkowników : 3
Artykułów : 2180
Zakładki : 152
Odsłon : 1786442

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Miłością idealną jest tylko miłość listowna

Finały wojewódzkie w Nowym Targu PDF Drukuj
Wpisany przez Grygiel Jan   
sobota, 30 kwietnia 2016 07:26

nt042016 1nt042016 229 kwietnia na lotnisku w Nowym Targu odbyła się Małopolska Licealiada w Indywidualnych Biegach Przełajowych szkół ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpili najlepsi biegacze i biegaczki województwa małopolskiego wyłonieni w eliminacjach powiatowych.

Nagrody w postaci dyplomów i pamiątkowych statuetek otrzymali zawodnicy, którzy w poszczególnych kategoriach wiekowych zajęli miejsca 1-8. Bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci naszej szkoły. Ola Radzik w kategorii wiekowej 1998 zajęła 6 miejsce, w roczniku 1999 Radosław Zieliński zakończył bieg na bardzo dobrym 4 miejscu, a Łukasz Romańczyk był 13. Gratulacje!

 
Akcja krwiodawstwa w ZSO PDF Drukuj
Wpisany przez Gołyźniak Agnieszka   
poniedziałek, 25 kwietnia 2016 15:33

W środę 27 kwietnia od godziny 8.00 w naszej szkole odbędzie się Akcja KRWIODAWSTWA. Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą się podzielić najcenniejszym darem, prosimy o zgłoszenie się do p. Agnieszki Gołyźniak. Warunki zakwalifikowania do oddawani krwi znleźć można m.in. na stronie: ZASADY KWALIFIKOWANIA KANDYDATÓW

 
Sukcesy naszych biegaczy w Gorlicach PDF Drukuj
Wpisany przez Grygiel Jan   
piątek, 22 kwietnia 2016 07:17

19 kwietnia 2016 roku, na terenie stadionu OSiR w Gorlicach odbyła się Powiatowa Licealiada w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Młodzież szkół ponadgimnazjalnych powiatu gorlickiego rywalizowała w trzech kategoriach wiekowych – rocznik 1999, 1998 i 1997-96. Dziewczęta biegały na dystansie 1000m, a chłopcy 1500m. Duży sukces osiągnęli nasi biegacze. Ola Radzik i Radosław Zieliński zdecydowanie wygrali swoje biegi, drugie miejsce wywalczył Łukasz Romańczyk, na trzecim miejscu bieg ukończyli: Aneta Magiera, Alicja Migacz, Krzysztof Mucha i Szymon Wojtas – wszyscy w swoich kategoriach wiekowych. Oprócz tego miejsca premiowane awansem do finału wojewódzkiego wywalczyli: Ksawery Turski IV miejsce, Damian Jasiński V miejsce, Klaudia Kipiel IV miejsce. Gratulacje!

 
Kolejny sukces Weroniki PDF Drukuj
Wpisany przez Gołyźniak Agnieszka   
piątek, 22 kwietnia 2016 14:26

Read moreDrugi etap rejonowych kwalifikacji do 61 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego zakończył  się sukcesem dla Weroniki Nabożnej, uczennicy klasy III LO. Przypomnijmy, iż Weronika wzięła udział w kategorii „poezja śpiewana”.  Podobnie jak w etapie powiatowym, wykonała dwa utwory śpiewane i jeden recytowany, i były to: „Grande Valse Brillante” M. Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, 

Więcej…
 
Konkurs Fotograficzny dla Gimnazjalistów PDF Drukuj
Wpisany przez Gołyźniak Agnieszka   
sobota, 16 kwietnia 2016 20:32

Read moreDnia 15 kwietnia 2016 roku w naszej szkole odbył się II Konkurs Fotograficzny dla Gimnazjalistów. Temat konkursu brzmiał: „W poszukiwaniu wiosny”. Wzięło w nim udział łącznie 25 uczniów z Gimnazjów w Bobowej, Białej Niżnej oraz Uściu Gorlickim, (łącznie 56 zdjęć). Zdecydowana większość nadesłanych zdjęć spełniała wymogi regulaminowe. Wszystkie zdjęcia były zgodne z tematyką konkursu.

Więcej…
 
DYSKOTEKA SZKOLNA! - 14.04.2016 od 17.00-21.30 PDF Drukuj
Wpisany przez Zastępa Marta   
niedziela, 10 kwietnia 2016 20:02

Read moreW naszej szkole odbędzie się dyskoteka organizowana przez Samorząd Uczniowski. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły, (na dyskotekę mogą być wpuszczone osoby z zewnątrz za okazaniem dowodu tożsamości i sprawdzeniu, czy figurują na liście osób zaproszonych). Mile widziani będą również gimnazjaliści z Bobowej i okolicznych szkół. Dla nich obowiązuje promocyjna cena 3 zł. Odpłatność za wstęp dla pozostałych uczestników wynosi 5 zł.

Więcej…
 
I Ty pomóż Rafałowi PDF Drukuj
Wpisany przez Grażyna Kurzawa   
piątek, 08 kwietnia 2016 16:28

Read moreSzkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bobowej kontynuuje akcję "I ty pomóż Rafałowi" poprzez zbiórkę zakrętek. Dnia 30 marca gościliśmy Rafała wraz z Rodzicami, gdzie podczas apelu przedstawiciel SKLOP, Przemysław Walicki przekazał Rafałowi zebrane zakrętki. Podczas tego spotkania Rafał opowiedział uczniom naszej szkoły o swoim życiu, rehabilitacji oraz marzeniach. Rafał wraz z Rodzicami podziękował za zbiórkę zakrętek oraz prosił o kontynuacje akcji. Uwaga: prosimy o zbieranie nie tylko nakrętek po napojach ale także po środkach czystości (wszelkiego rodzaju zakrętki, małe, duże…)

Więcej…
 
"Kreatywni" na Przeglądzie Talentów Muzycznych PDF Drukuj
Wpisany przez Gołyźniak Agnieszka   
poniedziałek, 04 kwietnia 2016 19:04

Read moreW ostatni dzień marca w kinie "Marzenie" w Tarnowie odbył się XXXII Przegląd Talentów Muzycznych. Naszą szkołę reprezentował zespół "KREATYWNI", w skład którego wchodzą: Natalia Kostrzewa - tamburyno - kl. IV T Miłosz Śliwa - keyboard - kl. I Tb Patrycja Pabis - gitara akustyczna - kl. III Ta Aleksandra Turska - gitara akustyczna - kl. I Tb Maria Lacatus - klarnet - kl. III LO Dominik Żarnowski - saksofon - kl. I Ta Aneta Chmielowska - wokal - kl. II Tb Wiktoria Chmielowska - wokal - kl. I Ta Ewelina Maciaszek - wokal - kl. II Ta Agnieszka Ligęza - wokal - kl. I Ta Kinga Pater - wokal - kl. I Ta Danuta Sowa - wokal - kl. Ta Alina Maciaszek - wokal - kl. I Ta Ewelina Szura - wokal - kl. I Ta

Więcej…
 
Konkurs recytacji poezji anglojęzycznej PDF Drukuj
Wpisany przez Dominika Tokarz   
poniedziałek, 21 marca 2016 22:48

konkurspoezja032016-001Z okazji Światowego Dnia Poezji, przypadającego na 21 marca, uczniowie naszej szkoły Kinga Nowak i Dominik Żarnowski wzięli udział w konkursie recytacji poezji anglojęzycznej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Organizatorem konkursu jest Instytut Języków Obcych PWSZ w Nowym Sączu, a w konkursie startowało prawie czterdziestu uczniów z liceów (i w naszym przypadku - z technikum) powiatów nowosądeckiego, limanowskiego i gorlickiego. Jury oceniało dobór repertuaru, postawę sceniczną, poprawność wymowy oraz sposób interpretacji tekstu. Nasi uczniowie nie dali się tremie i wypadli bardzo dobrze, pokazując świetne umiejętności i staranne przygotowanie. Gratulujemy udanych interpretacji i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły na wysokim poziomie!

 
Przemyślenia rekolekcyjne w ZSO – Wielki Post 2016 PDF Drukuj
Wpisany przez s.Gracja   
poniedziałek, 21 marca 2016 11:05

Read moreRekolekcje przebiegały w atmosferze skupienia i koncentrowały się na poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: kim ja jestem i kim jest Bóg? Odnalezienie odpowiedzi na te pytania okazało się kluczowe dla naszego życia, gdyż ustawiało nas w odpowiedniej perspektywie wobec Boga, siebie samych i innych ludzi. Sprawiło, że łatwiej było nam otworzyć kamienne serce na miłość Boga i odpowiedzieć Mu z ufnością.

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co Bóg o was myśli? Albo nad tym, że ŻYCIE możecie zamienić na TYCIE, RYCIE , MYCIE,WYCIE i wiele innych (..)YCIE, jeśli tylko swoją hierarchię wartości wywrócicie do góry nogami?

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 55