Linki

edziennik

logoMKZMmini

kseon

ecdl

efs

etwinning

wikipedia

szkola_marzen_logo

bip

Pogoda

Warto zobaczyć

bobowa bobowa bobowa24 panorama rycerstwo bobtel siedliska pogorze24 wirt_cce

Statystyka

Użytkowników : 3
Artykułów : 2180
Zakładki : 152
Odsłon : 1786439

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 
Miłością idealną jest tylko miłość listowna

Sukces Kingi Nowak PDF Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Klocek   
piątek, 18 marca 2016 07:28

Read moreUczennica klasy Ia T, Kinga Nowak, zajęła II miejsce w XXIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Młodzieży Szkolnej pod hasłem „MÓJ LAS”. W ramach konkursu młodzież szkół ponadgimnazjalnych przygotowywała prace na temat: „Las – moja naturalna siłownia”. Ta, wykonana przez Kingę pod opieką p. Grażyny Kurzawy, miała postać komiksu, który przedstawiał wygląd siłowni na świeżym powietrzu. Jego celem było udowodnienie, że treningi na świeżym powietrzu przynoszą więcej korzyści niż te wykonywane w zamkniętym pomieszczeniu. Na uwagę zasługuje fakt, że praca w całości została wykonana ręcznie, co wymagało ze strony uczennicy dużego nakładu pracy. Jak widać, wysiłek opłacił się. Uroczystość wręczania nagród, wyróżnień i dyplomów odbędzie się 3 czerwca 2016r. w Warszawie. Serdecznie gratulujemy!

Więcej…
 
Nagrody dla Weroniki w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim PDF Drukuj
Wpisany przez Gołyźniak Agnieszka   
poniedziałek, 14 marca 2016 15:45

Read moreW dniu 10 marca br. w Gorlickim Centrum Kultury odbyły się eliminacje powiatowe (dla powiatu gorlickiego) do 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, który adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych. Naszą szkołę w konkursie reprezentowała Weronika Nabożna z klasy III LO, w kategorii „Poezja śpiewana".

Więcej…
 
Szkolny Teatr Profilaktyczny promuje naszą szkołę PDF Drukuj
Wpisany przez Kamień Anna   
czwartek, 10 marca 2016 22:29

Read more25 lutego 2016 r. w sali widowiskowej CK „Koronka” w Bobowej zorganizowaliśmy spektakl otwarty dla mieszkańców lokalnej społeczności. By pokazać efekty swojej działalności, Szkolny Teatr Profilaktyczny zaprezentował zwycięskie przedstawienie - „W małym dworku” Witkacego. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli obejrzeć młodych, utalentowanych aktorów bobowskiego „Ogólniaka”.

Więcej…
 
Zakrętki dla Rafała PDF Drukuj
Wpisany przez Kurzawa Grażyna   
wtorek, 08 marca 2016 08:04

zakretki032016Prowadzona jest przez SKLOP działające przy ZSO w Bobowej akcja zbierania zakrętek dla Rafała. W dniu 30.03.2016 ( w środę), Rafał wraz z Rodzicami będzie gościł w naszej szkole i przekażemy mu zebrane do tej pory zakrętki, w związku z tym apelujemy o kontynuowanie zbiórki zakrętek.

Prezes SKLOP Anna Szambelan

 
Pielgrzymka klas maturalnych do Częstochowy PDF Drukuj
Wpisany przez Klocek Agnieszka   
poniedziałek, 07 marca 2016 22:21

Read moreO 1.30 w nocy z 2 na 3 marca klasy 3L i 4T, zgodnie z wieloletnią tradycją Szkoły, wyruszyły na pielgrzymkę do Częstochowy, połączoną ze zwiedzaniem miejsca pamięci i muzeum Auschwitz-Birkenau. Na Jasnej Górze uczniowie wraz z opiekunami uczestniczyli w porannej mszy świętej, którą poprzedziło uroczyste odsłonięcie Cudownego Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Po odwiedzeniu Sali Rycerskiej, w której można podziwiać obrazy Jerzego Dudy-Gracza, i krótkiej przerwie śniadaniowej, przyszedł czas na Drogę Krzyżową – podobnie jak oprawa mszy świętej, została ona przygotowana przez tegorocznych maturzystów pod kierunkiem s. Agaty Basiagi. 

Więcej…
 
Czy wszystko co jemy jest zdrowe? – oto jest pytanie PDF Drukuj
Wpisany przez Kurzawa Grażyna   
piątek, 04 marca 2016 17:48

Read moreZ inicjatywy Powiatowego Centrum Edukacji oraz Zarząd Oddziału LOP w Gorlicach w dniu 26.02.2016, w Domu Polsko-Słowackim odbyła się już kolejna konferencja naukowa, której współorganizatorami byli: doktorantka Magdalena Semla i dr Łukasz Bińkowski z Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, pracownicy naukowi Wydziału Geograficzno- Biologicznego. Tematy konferencji: „Akrylamid – toksyna podawana na talerzu", „Metale w środowisku – problemy i konsekwencje."

Więcej…
 
Konferencja naukowa dla nauczycieli przyrody i biologii PDF Drukuj
Wpisany przez Libront Wacław   
wtorek, 01 marca 2016 12:31

konflop02Młodzież ZSO w Bobowej wzięła udziała w konferencji naukowej dla nauczycieli przyrody i biologii oraz Opiekunów SKLOP z Powiatu Gorlickiego. Konferencja odbyła się 26 lutego 2016r. w Domu Polsko- Słowackim. Konferencja dotyczyła zdrowego sposobu odżywiania i wygłoszone zostały dwa wykłady: „Akrylamid – toksyna podawana na talerzu” oraz „Metale w środowisku – problemy i konsekwencje”. Wykłady wygłosili pracownicy Wydziału Geograficzno-Biologicznego Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie: Magdalena Semla i Łukasz Binkowski.

 
Konkurs plastyki obrzędowej na pisankę wielkanocną PDF Drukuj
Wpisany przez Zastępa Marta   
niedziela, 21 lutego 2016 22:56

Read moreGorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza do udziału w tym konkursie uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu gorlickiego. Celem konkursu jest zachowanie elementów twórczości ludowej, rozbudzenie zainteresowań tradycyjną sztuką plastyczną, oraz pełniejsze poznanie form kultury regionalnej wśród dzieci i młodzieży. Przedmiotem konkursu są pisanki wykonane w technikach i o motywach zdobniczych utrwalonych tradycją na terenie powiatu gorlickiego. Każdy uczestnik jest zobowiązany do dostarczenia na konkurs dwóch pisanek wykonanych własnoręcznie jedną techniką plastyczną.

Więcej…
 
Konkurs z okazji Dnia Kobiet PDF Drukuj
Wpisany przez Zastępa Marta   
niedziela, 21 lutego 2016 22:51

Read moreZ okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs w którym mogą wziąć udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Zadaniem uczestników będzie dokończenie myśli i jej uzasadnienie: "Cieszę się że jestem kobietą, bo…", "Najważniejsza kobieta w moim życiu to…", Wasze przemyślenia będą oceniane przez kompetentne jury złożone z przedstawicieli nauczycieli i uczniów w dwóch kategoriach: dziewczyna i chłopak. Za najlepsze uzasadnienia w obydwu kategoriach przyznane będą atrakcyjne nagrody, za 2 i 3 miejsce nagrody pocieszenia.

Więcej…
 
"Kanapkowy Raj" w ZSO rozszerza działalność PDF Drukuj
Wpisany przez Libront Wacław   
niedziela, 21 lutego 2016 09:37

kanapkowyraj022016Od kilku miesięcy w naszej szkole działa uczniowska firma produkująca i sprzedająca kanapki. Kanapki są świeże, zdrowe, tanie, różnorodne i cieszą się ogromnym powodzeniem. Właśnie dowiedzieliśmy się, że firma poszerzyła swoją ofertę o "Kartę Stałego Klienta". Każdy posiadacz karty, po zakupie 14 kanapek, otrzyma jedną gratis. Zapisy na kartę prowadzone będą od 17 do 19 lutego 2016 w Sklepiku Szkolnym. Zapraszamy!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 55