Linki

edziennik

logoMKZMmini

kseon

ecdl

efs

etwinning

wikipedia

szkola_marzen_logo

bip

Pogoda

Warto zobaczyć

bobowa bobowa bobowa24 panorama rycerstwo bobtel siedliska pogorze24 wirt_cce

Statystyka

Użytkowników : 3
Artykułów : 2180
Zakładki : 152
Odsłon : 1786438

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Miłością idealną jest tylko miłość listowna

Kolejny sukces teatralny PDF Drukuj
Wpisany przez Anna Kamień   
czwartek, 18 lutego 2016 19:23

Read morePo raz piąty nasz Szkolny Teatr Profilaktyczny odniósł bezapelacyjne zwycięstwo, pokonując (z maksymalną ilością punktów) dwa gorlickie zespoły teatralne w XVI Powiatowym Konkursie Recytatorsko-Teatralnym im. Jana Pawła II (kategoria: Teatr) o nagrodę Zarządu Powiatu. Konkurs odbył się 16 lutego 2016 roku na deskach Gorlickiego Centrum Kultury.

Więcej…
 
70-lecie LO - ZGŁOSZENIE UDZIAŁU PDF Drukuj
Wpisany przez Komitet Organizacyjny   
środa, 17 lutego 2016 08:03

Szanowni Absolwenci!

Chętnych do udziału w uroczystości obchodów Jubileuszu Szkoły informujemy, że istnieje możliwość dokonywania wpłat za udział w obchodach.

Jednocześnie chcemy zakomunikować, że nie będą wysyłane indywidualne potwierdzenia i zaproszenia.

pozostałe informacje o wpłatach...
 
Dwa razy „brąz” dla ZSO w Bobowej PDF Drukuj
Wpisany przez Grygiel Jan   
wtorek, 16 lutego 2016 20:22

Read moresiatka022016 1

 

3 lutego
w Bieczu
(chłopcy),
i 5 lutego
w Bobowej
(dziewczęta)

 

odbyły się turnieje w piłce siatkowej szkół ponadgimnazjalnych w ramach Powiatowej Licealiady. Nasze drużyny, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców wywalczyły brązowe medale. Dziewczęta w meczu o III miejsce pokonały ZS nr 1 z Gorlic 2:0, a chłopcy ZSZ z Biecza 2:1. Gratulacje !

Więcej…
 
70-lecie LO - ZAPROSZENIE PDF Drukuj
Wpisany przez Komitet Organizacyjny   
środa, 10 lutego 2016 14:21

Szanowni Absolwenci!

Komitet Organizacyjny Obchodów 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego w Bobowej
w imieniu społeczności szkolnej
serdecznie zaprasza wszystkich absolwentów, byłych pracowników oraz sympatyków szkoły
do udziału w uroczystości Obchodów Jubileuszu 70-lecia LO.

Uroczyste obchody planowane są na dzień 
12 listopada 2016r. 
Połączone one będą ze Zjazdem Absolwentów Liceum.

pozostałe informacje...
 
Poczta Walentynkowa w ZSO PDF Drukuj
Wpisany przez Zastępa Marta   
niedziela, 07 lutego 2016 09:59

Read moreAby tradycji stało się zadość, Samorząd Uczniowski w naszej szkole organizuje pocztę walentynkową, która rusza już w poniedziałek (08.02.2016 r.). Specjalnie przygotowana na tę okoliczność skrzynka będzie wystawiona w holu głównym do piątku (12.02.2016 r.). W tym dniu specjalni listonosze będą roznosić walentynkową pocztę do adresatów. Każda ,,Walentynka" powinna zawierać imię i nazwisko oraz klasę do której uczęszcza nasza sympatia. Mile widziane będą Walentynki dla ulubionych nauczycieli i wychowawców. Zapraszamy wszystkich zakochanych do wspólnej zabawy i życzymy dużo miłosnej weny!!!

Więcej…
 
Nowa jakość internetu w ZSO PDF Drukuj
Wpisany przez Libront Wacław   
poniedziałek, 01 lutego 2016 10:27

wifi012016

Od kilku miesięcy trwały prace nad zwiększeniem przepustowości i dostępności szkolnego internetu. W tym celu podpisana została umowa na drugą nitkę internetu oraz zakupiono profesjonalne punkty dostępowe wifi. Przeciągnięte zostały dodatkowe kable, wywiercono kilka nowych otworów, pojawiły się w kilku miejscach świecące na zielono kosmiczne talerze - wymagało kilkudziesięciu godzin pracy spędzonych na strychu, na drabinie i przy komputerze. Internet wyraźnie zwiększył swoją szybkość, a wifi jest teraz dostępne w każdym zakamarku szkoły. 

 
Młodzieżowe Kolędowanie PDF Drukuj
Wpisany przez s.Gracja   
sobota, 16 stycznia 2016 20:17

Read moreDnia 14 stycznia 2016 r. w parafii pw. Wszystkich Świętych w Bobowej młodzież naszej szkoły oraz młodzież z bobowskiego gimnazjum poprowadziła kolędowanie przy żłóbku. Gromki śpiew kolęd dynamicznie wykonywany przez młodych ludzi przeplatany był tekstami z orędzi Jana Pawła II skierowanymi do młodzieży na temat tajemnicy Bożego Narodzenia. Dominik Żarnowski wtórował nam na saksofonie. Wiktoria Chmielowska w sposób wyjątkowy wykonała kolędę w Judzkiej krainie i pieśń Mario, czy już wiesz.

Więcej…
 
Finał diecezjalny Olimpiady Teologii Katolickiej 2016 PDF Drukuj
Wpisany przez s.Gracja   
sobota, 16 stycznia 2016 20:11

Read more13 stycznia 2016 r. w siedzibie MCDN ODN w Tarnowie odbył się diecezjalny etap XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej. Już staje się tradycją, że nasi uczniowie biorą udział w OTK. W tym roku liczba uczestników na szczeblu szkolnym wzrosła w naszej szkole do 15 uczniów, co jest bardzo pozytywnym zjawiskiem. Dla ciekawości warto wspomnieć, że w całej diecezji tarnowskiej wzięło udział 777 uczniów. Do Tarnowa na etap diecezjalny przybyło 101 uczniów z 54 szkół ponadgimnazjalnych oraz 3 gimnazjów. Zainteresowanie tematyką religijną wzrasta z roku na rok

Więcej…
 
Dyskoteka Pierwszoklasisty PDF Drukuj
Wpisany przez Libront Wacław   
czwartek, 14 stycznia 2016 07:39

To już kolejna Dyskoteka Pierwszoklasisty. Dziękujemy Angelice Kowalskiej z 1a technikum, która wymyśliła, zorganizowała i sprawnie przeprowadziła imprezę.

 
Piotr Gucwa wicemistrzem powiatu w szachach PDF Drukuj
Wpisany przez Grygiel Jan   
czwartek, 14 stycznia 2016 08:01

11 stycznia 2016r. w Gorlicach rozegrany został turniej szkół ponadgimnazjalnych o mistrzostwo powiatu gorlickiego szkół ponadgimnazjalnych w szachach. Duży sukces odniósł nasz uczeń Piotr Gucwa , który, zajmując w ostatecznej klasyfikacji drugie miejsce, zdobył tytuł wicemistrza powiatu i awansował na zawody wojewódzkie. Drugi z naszych reprezentantów, Jacek Kieroński, uplasował się na ósmej pozycji. Gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 55