Linki

edziennik

logoMKZMmini

kseon

ecdl

efs

etwinning

wikipedia

szkola_marzen_logo

bip

Pogoda

Warto zobaczyć

bobowa bobowa bobowa24 panorama rycerstwo bobtel siedliska pogorze24 wirt_cce

Statystyka

Użytkowników : 3
Artykułów : 2180
Zakładki : 152
Odsłon : 1786435

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Miłością idealną jest tylko miłość listowna

Mistrzostwa ZSO w piłce siatkowej PDF Drukuj
Wpisany przez Grygiel Jan   
czwartek, 14 stycznia 2016 07:49

Read more

 Zakończyliśmy kolejną edycję rozgrywek o mistrzostwo ZSO w Bobowej w piłce siatkowej. Rozgrywki trwały 2 miesiące, a oficjalne zakończenie imprezy nastąpiło 21 grudnia, na którym dyrektor szkoły wręczył laureatom medale. W imprezie uczestniczyło 7 drużyn dziewcząt i 5 chłopców (łącznie 90 uczestników), rozegrano 39 spotkań. W tym roku rozgrywki zdominowała klasa III liceum (wychowawca p. Agnieszka Klocek), zwyciężając zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Dziewczęta pokonały w finale klasę IV technikum 2:0 a chłopcy klasę I technikum 3:1. Trzecie miejsce wśród dziewcząt zajęła klasa III b technikum, wygrywając z klasą II b technikum 2:1, a wśród chłopców drużyna łączona III ab i II b technikum pokonując w meczu o 3 miejsce klasę IV technikum. Najlepszymi zawodnikami turnieju wybrani zostali Agnieszka Gucwa i Przemysław Gryzło. Gratulacje!

Więcej…
 
Nowy numer Szkolnej Gazetki PDF Drukuj
Wpisany przez Gołyźniak Agnieszka   
wtorek, 12 stycznia 2016 20:35

W sprzedaży ukazał się kolejny numer gazetki szkolnej. Znajdziecie w niej m.in., terminy egzaminów zawodowych w naszej szkole, kalendarium życia szkoły z ostatnich miesięcy, a także liczne wywiady. Zachęcamy do uzupełnienia krzyżówki, na zwycięzcę czeka wygrana w wysokości 20 zł.
Redakcja Gazetki Szkolnej

 
ZSO dla WOŚP PDF Drukuj
Wpisany przez Wiesław Jabłoński   
poniedziałek, 11 stycznia 2016 12:46

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Bobowej

W niedzielę, 10 stycznia 2016 r. w ramach WOŚP do tysięcy wolontariuszy dołączyła 10 osobowa grupa uczniów naszej szkoły, kwestująca na terenie Bobowej przy sklepach „Delikatesy Centrum” oraz „Biedronka”. Poświęcenie wolnego czasu dla dobra innych jest dla nas cenną wartością – tak uczniowie podsumowali swój wkład w tę szczytną akcję. Zobacz fotki w galerii.

 
Egzamin z kwalifikacji dla Słuchaczy SP PDF Drukuj
Wpisany przez Libront Wacław   
poniedziałek, 11 stycznia 2016 09:58

Informujemy, że z dniem 30 I 2016 upływa termin składania deklaracji do egzaminu z kwalifikacji w sesji V-VI 2016. 

Więcej…
 
"Nasi" wspomagają święto Trzech Króli PDF Drukuj
Wpisany przez Libront Wacław   
sobota, 09 stycznia 2016 12:17
 
Misyjna kolęda uczniów ZSO PDF Drukuj
Wpisany przez Libront Wacław   
sobota, 09 stycznia 2016 08:56

koleda2015Dnia 28 grudnia grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunem udała się na kolędę misyjną do mieszkańców Wymysłowa. Celem była zbiórka pieniędzy dla potrzebujących w krajach afrykańskich. W kolędzie uczestniczyli: Agata Ferenc, Anna Flądro, Karolina Kwarcińska, Klaudia Majcher oraz Przemysław Walicki.

 
Studniówka 2016 PDF Drukuj
Wpisany przez Libront Wacław   
środa, 06 stycznia 2016 20:56

stu20165 stycznia 2016r. Zajeździe Ostoja, odbył się bal studniówkowy uczniów klas maturalnych, Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bobowej. Zamiast słów o tym "jak było", garść zdjęć, które można obejrzeć w galerii.

 
Nowy e-dziennik UONET+ PDF Drukuj
Wpisany przez Libront Wacław   
wtorek, 22 grudnia 2015 12:55

22 grudnia w godzinach porannych wystartowała nowa wersja dziennika elektronicznego. Wszyscy użytkownicy (nauczyciele, rodzice i uczniowie) proszeni są o przywrócenie dostępu do e-dziennika. Procedura została opisana w załączniku.

Można jeszcze zalogować się do poprzedniej wersji, ale wszystkie wpisane informacje nie będą przeniesione do nowej wersji! W razie problemów z logowaniem, proszę o kontakt, np. na FB.

Wacław Libront

 
Kolejny absolwent naszego ogólniaka – biskupem PDF Drukuj
Wpisany przez Libront Wacław   
wtorek, 22 grudnia 2015 12:06

Powierzenie przez Ojca Św. sakry biskupiej absolwentom naszego ogólniaka jest niezwykłym wydarzeniem. Przed paroma laty otrzymał ją ks. Janusz Kaleta (rocznik maturalny 1983) pełniąc wówczas posługę biskupią w Kazachstanie. 19 grudnia br. Ojciec Św. mianował ks. Leszka Leszkiewicza (rocznik maturalny 1989) biskupem pomocniczym Diecezji Tarnowskiej. Gratulując nominacji, życzymy zacnemu absolwentowi zdrowia i wytrwałości, bo jak ks. biskup powiedział „Droga Kościoła dzisiaj to droga ogromnej, wielkiej pokory”.

Zdjęcie przedstawia Ks. Biskupa jako ucznia wśród koleżanek i kolegów z klasy Ia na wycieczce w Beskidzie Żywieckim. Było to między 10 a 12 czerwca 1986 r. Kto wie, który to jest Leszek ???????? A kto zrobił to zdjęcie ??????? Na to mogą odpowiedzieć chyba tylko Ci, pozujący do zdjęcia. 29 lat temu.

 
Świąteczny prezent dla Zuzi PDF Drukuj
Wpisany przez s. Gracja   
środa, 23 grudnia 2015 10:00

zuzia migacz 2Znamy historię Zuzi Migacz z Polnej, która w wyniku nieszczęśliwego wypadku straciła dłoń. W grudniu 2015 roku wolontariuszki naszej szkoły: Kinga Kuk i Anna Flądro zorganizowały akcję zbierania pieniędzy na zakup protezy. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za włączenie się do akcji. Pieniądze zostaną wpłacone na konto małej Zuzi. Akcja nie jest zamknięta. W każdej chwili można wpłacić kolejny „grosz”. Proteza kosztuje ok. 15 tys. złotych. Aktualny stan zebranych funduszy oraz numer konta można sprawdzić na stronie Stowarzyszenia Sursum Corda http://www.sc.org.pl/projekty/naratunek/zuzanna_migacz

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 55