Linki

edziennik

logoMKZMmini

kseon

ecdl

efs

etwinning

wikipedia

szkola_marzen_logo

bip

Pogoda

Warto zobaczyć

bobowa bobowa bobowa24 panorama rycerstwo bobtel siedliska pogorze24 wirt_cce

Statystyka

Użytkowników : 3
Artykułów : 2180
Zakładki : 152
Odsłon : 1786433

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Miłością idealną jest tylko miłość listowna

Szkolne Jasełka w ZSO PDF Drukuj
Wpisany przez Zastępa Marta   
niedziela, 20 grudnia 2015 16:09

Read moreZbliżające się święta Bożego Narodzenia, to już tradycyjnie w naszej szkole czas wystawiania inscenizacji związanej z tym radosnym misterium. W piątek 18.12.2015 r. o godzinie 13.20 na sali gimnastycznej młodzież naszej szkoły wystawiła Jasełka. Udział w przedstawieniu wzięli zaproszeni goście (emerytowani pracownicy naszej szkoły), pan Dyrektor, Rada Pedagogiczna, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie. W tym roku Jasełka poświęcone były refleksji nad współczesnymi wadami naszej cywilizacji: zakłamaniem, obłudą, egoizmem, wszechobecnym materializmem i interesownością.

Więcej…
 
Konkurs na stroik świąteczny - ozdobę bożonarodzeniową PDF Drukuj
Wpisany przez Gołyźniak Agnieszka   
środa, 02 grudnia 2015 22:40

Read moreSerdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na stroik świąteczny - ozdobę bożonarodzeniową. 
Termin oddawania stroików: 15.12.2015 (wtorek) u organizatorów. 
Rozstrzygnięcie konkursu: 16.12.2011 (środa). 
Ogłoszenie wyników: apel z okazji Wigilii Bożego Narodzenia. 

*Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do złożonych stroików i ozdób

Więcej…
 
Psychologia reklamy z wykładowcą akademickim PWSZ PDF Drukuj
Wpisany przez Kowalska Angelika   
środa, 02 grudnia 2015 22:46

Read moreW czwartek 10 grudnia odbędą się zajęcia z mgr Tomaszem Zacłoną - wykładowcą akademickim PWSZ z Nowego Sącza na temat „Psychologii reklamy". Osoby chętne do udziału w zajęciach proszone są o zgłoszenie się do p. A. Kowalskiej do 8 grudnia (wtorek). Liczba osób ograniczona (20).

Tomasz Zacłona specjalista w zakresie public relations, komunikacji społecznej i negocjacji, nauczyciel akademicki wspomnianej PWSZ, w tym także studiów podyplomowych na Uniwersytecie Jagiellońskim. 

Więcej…
 
Klasy maturalne w PWS w Jaśle PDF Drukuj
Wpisany przez Libront Wacław   
czwartek, 10 grudnia 2015 10:13

Read more8 grudnia 2015, grupa uczniów z klas maturalnych brała udziała w dniach otwartych Podkarpackiej Wyższej Szkoły w Jaśle. Szkoła kształci w dwóch zasadniczych obszarach: ekonomia i finanse oraz transport i gospodarka przestrzenna. Zobaczyliśmy nowoczesne sale wykłądowe i bogato wyposażone pracownie przedmiotowe.

Więcej…
 
„Krew dla Dominika” w ZSO PDF Drukuj
Wpisany przez Gołyźniak Agnieszka   
wtorek, 08 grudnia 2015 09:48

2 grudnia bieżącego roku w naszej szkole odbyła się akcja krwiodawstwa pod hasłem „Krew dla Dominika”. Pierwsza taka akcja z tym samym hasłem, miała miejsce w czerwcu, ale wówczas młodzież i nauczyciele wyjechali do Gorlic do Centrum Krwiodawstwa. Grudniowa akcja zaowocowała założeniem Szkolnego Klubu Krwiodawstwa. Wzięli w niej udział uczniowie i nauczyciele ZSO w Bobowej a także absolwenci szkoły. Łącznie zebrano ponad 10 litrów krwi. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję i zapraszamy już teraz na kolejną w kwietniu 2016 roku.

Read more
Więcej…
 
Język mediów - seminarium dla klasy 1aT - prowadzi dr Anna Martens PDF Drukuj
Wpisany przez Kowalska Angelika   
sobota, 05 grudnia 2015 11:59

Read moremartens 1220157 grudnia (poniedziałek) klasa IaT będzie uczestniczyć w seminarium prowadzonym przez dr Annę Martens- wykładowcę Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z Rzeszowa. Zajęcia dotyczyć będą języka mediów, sztuki przeprowadzania wywiadu, komunikacji międzykulturowej.

Więcej…
 
Dzień Patrona Szkoły PDF Drukuj
Wpisany przez Kamień Anna   
czwartek, 03 grudnia 2015 19:23

3 grudnia 2015 roku w sali widowiskowej CK „Koronka” w Bobowej odbyła się impreza zorganizowana przez Zespół Szkół Ogólnokształcących. Pierwsza jej część to Forum Profilaktyczno - Edukacyjne „Młodość inaczej” poświęcone problemowi uzależnienia od alkoholu. Druga część została poświęcona patronowi naszej szkoły, czyli Henrykowi Sienkiewiczowi. Corocznie w grudniu obchodzimy Dzień Patrona, ponieważ 10 grudnia 1905 roku Sienkiewicz otrzymał literacką Nagrodę Nobla. 

Read more
Więcej…
 
Forum Profilaktyczno-Edukacyjne „MŁODOŚC INACZEJ” PDF Drukuj
Wpisany przez Grygiel Małgorzata   
czwartek, 03 grudnia 2015 19:23

3 grudnia 2015 roku w sali widowiskowej CK „Koronka” w Bobowej odbyła się impreza zorganizowana przez Zespół Szkół Ogólnokształcących. Pierwsza jej część to Forum Profilaktyczno - Edukacyjne „MŁODOŚC INACZEJ” poświęcone problemowi uzależnienia od alkoholu. Na scenie gościliśmy grupę artystyczną „BEST”, która zaprezentowała przejmujący program profilaktyczny „Gdzie jestem?” traktujący o uzależnieniu alkoholowym.

Read more
Więcej…
 
Konkurs szopek bożonarodzeniowych PDF Drukuj
Wpisany przez Zastępa Marta   
poniedziałek, 30 listopada 2015 10:23

Read moreGorlickie Centrum Kultury, oraz Muzeum ,,Dwory Karwacjanów i Gładyszów" w Gorlicach zaprasza młodzież i dzieci do udziału w kolejnej edycji tego konkursu. Przedmiotem konkursu są szopki bożonarodzeniowe, nawiązujące do tradycji chrześcijańskiej. Chętni do wzięcia udziału w tej rywalizacji proszeni są o złożenie swoich prac w Gorlickim Centrum Kultury w terminie od 30.11.2015 r. do 4.12.2015 r. w godzinach od 10.00 do 15.00. Więcej szczegółów u pani M. Zastępy.

Więcej…
 
III Szkolny Konkurs Niemieckiego On-line PDF Drukuj
Wpisany przez Zabielny Magdalena   
czwartek, 03 grudnia 2015 19:11

Już po raz trzeci zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Języka Niemieckiego. Konkurs jak zwykle odbędzie się on-line. Wszystkie informacje i zadania będą pojawiały się na blogu niemiecki29.blogspot.com. Informacje w piątek, a pierwsze zadanie w poniedziałek (7 grudnia). Zapraszam!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 55