Linki

edziennik

logoMKZMmini

kseon

ecdl

efs

etwinning

wikipedia

szkola_marzen_logo

bip

Pogoda

Warto zobaczyć

bobowa bobowa bobowa24 panorama rycerstwo bobtel siedliska pogorze24 wirt_cce

Statystyka

Użytkowników : 3
Artykułów : 2180
Zakładki : 152
Odsłon : 1786432

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Miłością idealną jest tylko miłość listowna

Wycieczka przedmiotowa klasy Ia technikum PDF Drukuj
Wpisany przez Gołyźniak Agnieszka   
środa, 02 grudnia 2015 22:54

Pierwszy dzień grudnia był niezwykłym przeżyciem dla uczniów klasy I Ta. Bardzo napięty grafik wycieczki oraz wiele atrakcji, które towarzyszyły młodzieży przez cały dzień, to podróż w ich przyszłość.

Read more

 

Więcej…
 
Dzień Przedsiębiorczości 2015 PDF Drukuj
Wpisany przez Kowalska Angelika   
wtorek, 24 listopada 2015 18:42

Read more17 listopada 21 uczniów naszej szkoły brało udział w organizowanym przez Instytut Ekonomiczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu Dniu Przedsiębiorczości. Młodzież aktywnie uczestniczyła w przygotowanych zajęciach, które odbywały się w formie: wykładu - „Komunikacja interpersonalna w biznesie i rozwiązywanie konfliktów", warsztatów - „Planowanie kariery – jak świadomie kształtować własną ścieżkę sukcesu zawodowego" i szkolenia - „E-biznes – prowadzenie i budowa sklepu internetowego". Największym zainteresowaniem wśród naszych słuchaczy cieszył się wykład p. Tomasza Zacłony.
Oceńcie sami dlaczego :-)

Więcej…
 
Olimpiada Teologii Katolickiej Łowicz 2016 ETAP SZKOLNY PDF Drukuj
Wpisany przez s.Gracja   
piątek, 20 listopada 2015 11:28

logo otk2016Dnia 17 XI 2015 r. piętnaścioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w etapie szkolnym XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej organizowanej w roku szkolnym 2015/2016 przez diecezję łowicką. Hasłem tegorocznej edycji Olimpiady są słowa: „Święty Jan Paweł II – wychowawca młodych pokoleń". Odnoszą się one do homilii, którą Jan Paweł II wygłosił 14 czerwca 1999 r. w Łowiczu. Uczestnicy olimpiady zmierzyli się z pytaniami dotyczącymi tematyki wychowania, włączając się tym samym w duchowe przygotowania do Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w Krakowie w 2016 r. Wszystkim gratulujemy wyników. 

Najwyższą ilość punktów otrzymali: I. Kinga Lasik kl. III LO,  II. Grzegorz Kozioł kl. IV T, III. Wojciech Radzik kl. I LO, IV. Hubert Stański kl. III LO. W etapie diecezjalnym naszą szkołę będą reprezentować: Kinga Lasik kl. III LO i Wojciech Radzik kl. I LO. Życzymy powodzenia!

 
Projekt L-4, czyli Chorzy dla Światowych Dni Młodzieży PDF Drukuj
Wpisany przez s.Gracja   
czwartek, 19 listopada 2015 11:50

Read more12 XI 2015 r. uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bobowej i Zespołu Szkół nr 1 w Bobowej udali się do Białej Niżnej na spotkanie z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej oraz z siostrami ze Zgromadzenia Sióstr św. Dominika. Wizyta ta związana była z realizacją Projektu L-4 Chorzy dla Światowych Dni Młodzieży. Celem projektu było zaproszenie ludzi samotnych, chorych i cierpiących do wspólnoty modlących się za Światowe Dni Młodzieży , które odbędą się w lipcu 2016 r. w Krakowie.

Więcej…
 
Czy mamy czyste powietrze w Bobowej? PDF Drukuj
Wpisany przez Kurzawa Grażyna   
środa, 18 listopada 2015 21:25

Read moreCzłonkowie SKLOP udzielają odpowiedzi na pytanie: 
Czy mamy czyste powietrze w Bobowej ???

SKLOP działające przy ZSO w Bobowej realizuje projekt: Międzynarodowa Kampania ,,Kwaśne deszcze'' (Air pollution project Europe). Badania prowadzone były od 26.10.2015 do 08.11. 2015r. przed budynkiem ZSO w Bobowej. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z wynikami badań oraz dokumentacją.

Więcej…
 
RUSZA XVI EDYCJA "GÓRY GROSZA" PDF Drukuj
Wpisany przez Zastępa Marta   
niedziela, 15 listopada 2015 17:07

ggroszaJak co roku nasza szkoła przyłączy się do wielkiej ogólnopolskiej akcji charytatywnej ,,Góra Grosza'', prowadzonej na rzecz dzieci wychowujących się poza własną rodziną, w domach dziecka. Kampania ta będzie trwała od 23.11 do 4.12.2015 r. Prosimy wszystkie klasy o włączenie się w zbiórkę na ten szczytny cel. Również w tym roku dla klasy która uzbiera najwięcej pieniążków ufundowana będzie atrakcyjna nagroda.

Zbierane,, grosiki" prosimy deponować u skarbników klasowych, którzy powinni je policzyć i opisać (zebrana kwota, klasa). Po zakończeniu akcji pieniądze prosimy złożyć u skarbnika szkolnego, Agaty Pater z kl.2b T lub w sekretariacie szkoły. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się na szkolnym apelu.

Życzymy obfitych zbiorów i koleżeńskiej rywalizacji! Samorząd Uczniowski ZSO Bobowa

 
Ekstremalna i integracyjna wyprawa klas pierwszych ZSO w Bobowej PDF Drukuj
Wpisany przez Libront Wacław   
środa, 11 listopada 2015 15:13

paintball10 listopada, w przeddzień kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, klasy pierwsze ZSO w Bobowej integrowały się, biegając z plastikowymi karabinami, po polach podsądeckich Marcinkowic. Czy nazwa paintball coś wam mówi? Przebierasz się w specjalne wojskowe ciuszki, na głowę wkładasz maskę z ochronnymi okularami, w ręce wsuwają ci karabin na sprężone powietrze wypełniony żelowymi kulkami z farbą, chowasz się w lesie i na znak dany przez prowadzącego ... strzelasz do wszystkiego co się rusza. W taki to ekstremalny sposób spędziliśmy wtorkowe popołudnie. Emocje sięgały wyżyn, radość malowała się na twarzach (również dziewczyn); po dwóch godzinach walk, szczęśliwie i bez strat zakończyliśmy przygodę.

 
Kamil czeka na naszą pomoc! PDF Drukuj
Wpisany przez s.Gracja   
piątek, 23 października 2015 16:45

Dnia 26 X 2015 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bobowej została przeprowadzona akcja zatytułowana "Ciastko dla Kamila". Szkolny wolontariat wyszedł naprzeciw bieżącym potrzebom, z jakimi na co dzień zmaga się Kamil . Wskutek wypadku utracił on zdolność poruszania się i normalnego funkcjonowania. Społeczność szkolna chętnie włączyła się do akcji, kupując  ciasto upieczone przez członków wolontariatu, według najlepszych domowych przepisów. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na zakupienie środków higienicznych dla Kamila. Organizatorzy wyrażają wdzięczność za okazanie wsparcia i solidarności. Kamil jest jednym z nas!

 
Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów szkoły PDF Drukuj
Wpisany przez Rak Tadeusz   
poniedziałek, 09 listopada 2015 10:05
Stypendia Prezesa Rady Ministrów są przyznawane uczniom, którzy w szkole otrzymali najwyższe wyniki w nauce. Należą do nich w naszej szkole Agnieszka Gucwa (III LO) i Grzegorz Kozioł (IV T). Dyplomy potwierdzające otrzymanie stypendium wręczył im Małopolski Wicekurator Oświaty - Grzegorz Baran (z prawej), w obecności Dyrektora Sądeckiej Delegatury Kuratorium Oświaty - Stanisława Szudka, na uroczystym spotkaniu w dniu 6 listopada br.
 
Czy mamy czyste powietrze w Bobowej? PDF Drukuj
Wpisany przez Kurzawa Grażyna   
poniedziałek, 09 listopada 2015 10:15

Członkowie SKLOP w ZSO w Bobowej udzielają odpowiedzi na pytanie: Czy mamy czyste powietrze w Bobowej? SKLOP realizuje projekt: Międzynarodowa Kampania ,,Kwaśne deszcze'' (Air pollution project Europe). Badania prowadzone są przez 5 zespołów badawczych od 26.10.2015 do 08.11. 2015r. przed budynkiem ZSO w Bobowej.

Read more
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 55