Linki

edziennik

logoMKZMmini

kseon

ecdl

efs

etwinning

wikipedia

szkola_marzen_logo

bip

Pogoda

Warto zobaczyć

bobowa bobowa bobowa24 panorama rycerstwo bobtel siedliska pogorze24 wirt_cce

Statystyka

Użytkowników : 3
Artykułów : 2180
Zakładki : 152
Odsłon : 1786432

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Miłością idealną jest tylko miłość listowna

Miłość większa niż obawy. Kamil czeka na naszą pomoc! PDF Drukuj
Wpisany przez s.Gracja   
poniedziałek, 26 października 2015 00:00

W środowisku bobowskim znana jest historia Kamila Siedlarza, który prawie dwa lata temu stał się ofiarą wypadku komunikacyjnego. Stan jego zdrowia jest w dalszym ciągu bardzo poważny. Kamil nie może się samodzielnie poruszać, a jego mózg wciąż potrzebuje nowych bodźców, by lepiej funkcjonować. W związku z tym, że Kamil wymaga całodobowej opieki, jego najbliższa rodzina z ogromnym poświęceniem stawia czoła rozlicznym i niekończącym się problemom. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że opieka nad chorym długotrwale unieruchomionym w łóżku, to wielkie wyzwanie dla bliskich, gdyż wymaga całkowitego podporządkowania ich codziennego życia temu celowi. Nieustannie muszą się oni zmagać z wieloma obawami : czy starczy na leki, czy nie zabraknie sił fizycznych i psychicznych?

Read more kamil1 kamil2
Więcej…
 
Spotkanie z Szymonem Smółką PDF Drukuj
Wpisany przez Gołyźniak Agnieszka   
czwartek, 05 listopada 2015 19:00

To już trzecie spotkanie naszej młodzieży z panem Szymonem Smółką, programistą OFF RADIA Kraków. Tym razem w spotkaniu uczestniczyli uczniowi klasy I AT, oraz grupa młodzieży z klasy I bT i II bT.

Read more smolka1 smolka3
Więcej…
 
W duchu ŚDM na Diecezjalnych Warsztatach Muzycznych PDF Drukuj
Wpisany przez s.Gracja   
środa, 04 listopada 2015 09:18

W dniach 17-18 października kilkanaście naszych uczennic, poświęcając swój cenny czas weekendowy, wzięło udział w Diecezjalnych Warsztatach Muzycznych, które tym razem miały miejsce w Limanowej. W sobotnie południe uczestnicy warsztatów zgromadzili się na limanowskim rynku, by przypomnieć wszystkim o zbliżających się Światowych Dniach Młodzieży i zaprosić na II Moc Uwielbienia, czyli koncert połączony z adoracją i uwielbieniem Chrystusa. Został odśpiewany hymn ŚDM Kraków 2016 i rozdane ulotki zachęcające młodych do angażowania się w działalność wolontariatu ŚDM. Dwa dni intensywnej pracy przyniosło owoc w postaci wykonania utworów na cztery głosy przy akompaniamencie instrumentów. Atmosferę spotkania oddają zdjęcia.

warszt2015a warszt2015b warszt2015c

Zachęcamy do obejrzenia materiałów zamieszczonych na facebooku DWM:

https://www.facebook.com/DiecezjalneWarsztatyMuzyczneTarnow?hc_location=ufi

 
Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej PDF Drukuj
Wpisany przez Kurzawa Grażyna   
poniedziałek, 02 listopada 2015 08:44

VIII edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy Ekologicznej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2015/2016. Zachęcamy zainteresowanych do udziału w etapie szkolnym, który odbędzie się 15 grudnia 2015. Informacje szczegółowe w załączniku REGULAMIN.

 
Dyskoteka szkolna PDF Drukuj
Wpisany przez Zastępa Marta   
niedziela, 01 listopada 2015 16:39

Read more4 listopada 2015 (środa) w godzinach od 17.00-21.30, odbędzie się w naszej szkole dyskoteka organizowana przez Samorząd Uczniowski oraz klasę 3bT. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły. Na dyskotekę wpuszczane osoby z zewnątrz za okazaniem dowodu tożsamości i sprawdzeniu, czy figurują na liście osób zaproszonych. Odpłatność za wstęp dla wszystkich wynosi 3 zł. W trakcie trwania dyskoteki można będzie zakupić słone i słodkie przekąski własnej produkcji, oraz napoje w promocyjnych cenach.

Więcej…
 
Podsumowanie akcji zbiórki nakrętek PDF Drukuj
Wpisany przez Kurzawa Grażyna   
czwartek, 29 października 2015 19:11

W dniu 22.10.2015 Szkolne Koło LOP przygotowało apel, na którym prezes Klaudia Klimek wraz z Opiekunem SKLOP P. Grażyną Kurzawa dokonało podsumowania akcji zbiórki nakrętek. Uczniowie, którzy zebrali ich najwięcej otrzymali symboliczne nagrody. Druga część apelu poświęcona została kampanii „Kwaśne deszcze", do której przystąpiło SKLOP. O przebiegu i wynikach poinformujemy po zakończeniu badań.

kwasne3 kwasne1 kwasne2
 
Pomoc potrzebna od zaraz!!! PDF Drukuj
Wpisany przez s.Gracja   
środa, 21 października 2015 19:52

serceKochani! Wiadomość z ostatniej chwili. Pewna rodzina z dwojgiem małych dzieci (trzymiesięczne niemowlę i dziewczynka z kl.II szkoły podstawowej) znalazła się na skraju ubóstwa. Chcemy jak najszybciej zebrać ubranka dla dzieci (śpioszki, buciki, sweterki itp. oraz środki czystości, mydełka, szampon dla dzieci oraz produkty żywnościowe, np. ryż, makaron ). Mogą być rzeczy używane, lecz w dobrym stanie albo też zupełnie nowe. Pomyślcie czy możecie zaradzić tej sytuacji i włączcie się w akcję. Od poniedziałku można przynosić do szkoły wyżej wymienione artykuły i składać do kosza, który znajduje się na dolnym korytarzu. Im szybciej tym lepiej!!! Kto wolałby wpłacić jakąś sumę pieniędzy to jest to również możliwe. Dziękujemy za otwartość serc i wrażliwość na potrzeby innych.

S. Gracja i Szkolny Wolontariat

 
"Kuszenie śmierci" w Koronce PDF Drukuj
Wpisany przez Ars Marketing sc   
środa, 21 października 2015 15:11

Read moredyblik2Program "Kuszenie śmierci", to opowieść o człowieku, który wiele razy mógł wybrać ciemną drogę, kuszony przez środowisko artystyczne najpierw w liceum, później na deskach teatru i planie filmowym. Jest to spowiedź artysty, który wiążąc swoje życie ze sceną muzyczną i filmem nigdy nie użył "wspomagaczy", gdyż twórcze działania tak dalece pochłonęły jego umysł i serce, że zwyczajnie w ich mnogości wygrała wolność od używek i pasja.

Więcej…
 
Briefing z Szymonem Smółką PDF Drukuj
Wpisany przez Kowalska Angelika   
środa, 21 października 2015 11:11

offradio28 października (środa) o godz. 11.00 odbędzie się kolejne spotkanie z zaprzyjaźnionym radiowcem Szymonem Smółką z Radia OFF Kraków. Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do p. A. Gołyźniak i p. A. Kowalskiej. Liczba miejsc ograniczona (30 osób).

 
PATRONAT WSIiZ z RZESZOWA PDF Drukuj
Wpisany przez Kowalska Angelika   
środa, 21 października 2015 11:06

Trwająca od ubiegłego roku współpraca naszej szkoły z WSIiZ w Rzeszowie zaowocowała objęciem przez uczelnię patronatem dwóch klas Technikum: Ia oraz IIb. Współpracować będziemy z kierunkami: filologia angielska, oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Dzięki podpisanej umowie o współpracy, korzyści będą odnosić nie tylko uczniowie klas patronackich ale też wszyscy uczniowie naszej szkoły. 

Program współpracy przewiduje prowadzenie części zajęć w naszej szkole i części zajęć (głównie praktycznych) w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej. Będziemy zapraszani do udziału w konferencjach i sympozjach naukowych, eventach a także do uczestnictwa w wybranych wykładach i warsztatach na terenie uczelni.

Nadmienić należy, że szkoła współpracuje również z AGH w Krakowie.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 55