Linki

edziennik

logoMKZMmini

kseon

ecdl

efs

etwinning

wikipedia

szkola_marzen_logo

bip

Pogoda

Warto zobaczyć

bobowa bobowa bobowa24 panorama rycerstwo bobtel siedliska pogorze24 wirt_cce

Statystyka

Użytkowników : 3
Artykułów : 2180
Zakładki : 152
Odsłon : 1775055

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 
Jest znacznie łatwiej burzyć niż budować, szkodzić niż pomagać, nienawidzić niż kochać

70-lecie LO - LISTA UCZESTNIKÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Komitet Organizacyjny   
wtorek, 05 stycznia 2016 14:13

W spotkaniu bierze udział 121 Absolwentów.

 

   

część oficjalna
(29)

część oficjalna i spotkanie towarzyskie
(92)

       Śmiertka Halina
     

 

1946  

1947  

1948  

1949  

1950  

1951  

      Urbanek Czesław
1952  

    Turek (Gryzło) Zofia
Zawicka (Job) Janina
Stoch Jerzy
 
1953  

1954  

1955  

    Walczyk (Gryzło) Maria
Turek (Szwarga) Anna
 
1956  

    Stoch (Waląg) Anna  Snopek Stanisława
1957  

    Myśliwiec Franciszek
Chronowski Mikołaj
 
1958  

     Ligęza (Kandela) Zofia  
1959  

1960  

    Gniadek Stanisław Orobeć (Job) Halina
1961  

      Popławska Bożena
Borczuch-Łączka Maria
1962  

    Libront Mieczysław  
1963  

1964  

      Krok Mieczysław
1965  

      Proć (Górowska) Barbara
Tabiś Halina
Kwapniewska (Wielgus) Wiesława
Rudolphi Maria
Rojek Piotr
1966  

      Wołkowicz Wincenty
Zietek (Zięba) Maria
Dudek (Orłowicz) Wanda
Trojanowicz Roman
Karp Jerzy
Kowalski Kazimierz
1967  

1968  

    Białoń Krystyna
Motyka Genowefa
Hadalska Wanda
Walicki Jan
Kowalska Barbara
Myśliwiec-Bolisęga Leokadia
Śliwa Bogumiła
Waśniowska (Kowalska) Paulina
1969  

1970  

1971  

     Skałka (Gajczewska) Genowefa

Macion (Górowska) Małgorzata
Langer Stanisław
Myśliwiec Adam
Szczerba Maciej
Szczerba Marek
Gacek (Turska) Teresa
Kotowicz Grażyna

1972  

      Wagner Zofia
Rząca Jacek
Topa (Bagnicka) Irena
1973  

      Rutyna (Derecznik) Jadwiga
Dyląg (Wójcik) Krystyna
Śliwa Marian
Śliwa Ryszard
Abram Marian
Kmuk (Marszał) Barbara
1974  

      Olszanecka (Gajewska) Elżbieta
Nalepka Jerzy
Szpila Teresa
1975  

1976  

      Romański Kazimierz
      Kurzawa (Mróz) Grażyna
1977  

      Ziomek (Myśliwiec) Maria
Oratowski Wiesław
Oratowska Anna
Szpila Anna
Wysowska Alicja
1978  

1979  

      Kuś Leszek
1980  

    Hankiewicz (Urbanek) Lucyna  
1981  

      Mruk Grażyna
Wszołek Maria
Kwiek Alina
Wrona Danuta
Rojek Urszula
Kosiba (Niemiec) Grażyna
Święs (Brydzińska) Maria
Kałamaszek Marta
Szczepanek Bogumiła
Bandura (Gucwa) Maria
Mitoraj (Kucharczyk) Barbara
Poręba (Rówińska) Stanisława
1982  

      Potoczek Barbara
1983  

      Broniek (Kotowicz) Lucyna
Gniadek (Ligenzowska) Barbara
Madej (Sowa) Małgorzata
Wierzbicka (Jacher) Maria
1984  

     

Libront (Szczerba) Anna
Libront Wacław
Szczepanek Stanisław
Jasińska (Kołodziejczyk) Agata
Jasiński Robert

1985  

1986  

1987  

1988  

      Molendowicz (Kazana) Małgorzata
Kiełbasa (Magiera) Lucyna
Dulęba Alicja
1989  

    Hartig (Turek) Lucyna
Wszołek Elżbieta
Król Andrzej
Wasilewska Marta
Stanuch Katarzyna
Soczek Bożena
Kamień (Ligęza) Anna
1990  

    Banach (Majda) Beata Wiejaczka (Olszanecka) Jadwiga
Olszanecka-Glinianowicz Magdalena
1991  

      Bagnicka Renata
Adwent Jolanta
Furtak (Kiełbasa) Jolanta
Mikulska (Rudolphi) Anna
1992  

      Jagoda Agnieszka
1993  

    Żaba Dorota Marszał (Ligęza) Aneta
Szewczyk Marek
1994  

    Mamak (Palacz) Anna Zabielny (Tokarska) Magdalena
Libront (Nosal) Bernadeta
Libront Mariusz
Swatowska (Pietrucha) Barbara
1995  

      Bagnicka Marta
1996  

    Kotowicz-Cieśka Patrycja  
1997  

    Jasiewicz Bogdan Rysz (Tokarska) Maria
1998  

1999  

2000  

2001  

      Langer Wojciech
2002  

      Rudolphi-Skórska Elżbieta
2003  

      Włodarz Dariusz
2004  

2005  

2006  

2007  

2008  

2009  

2010  

2011  

2012  

2013  

2014  

2015  

2016  

Komitet Organizacyjny

Poprawiony: środa, 05 października 2016 21:02