Linki

edziennik

logoMKZMmini

kseon

ecdl

efs

etwinning

wikipedia

szkola_marzen_logo

bip

Pogoda

Warto zobaczyć

bobowa bobowa bobowa24 panorama rycerstwo bobtel siedliska pogorze24 wirt_cce

Statystyka

Użytkowników : 3
Artykułów : 2180
Zakładki : 152
Odsłon : 1784985

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Każda prosta zasada jest wyrażana w maksymalnie skomplikowany sposób

Abiturienci 2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Libront Wacław   
piątek, 06 maja 2016 11:20

29 kwietnia pożegnaliśmy kolejny rocznik naszych Wychowanków. Część artystyczną przygotowali młodsi koledzy Maturzystów, a na zakończenie Abiturienci zostali obdarowani "groszem" na szczęście i długopisem z życzeniem tradycyjnego "połamania pióra". Gratulujemy wszystkim ukończenia szkoły i powodzenia na egzaminach maturalnych. Fotograficzna relacja z uroczystości w galerii.

Fotograficzna relacja z tej imprezy w galerii.