Linki

edziennik

logoMKZMmini

kseon

ecdl

efs

etwinning

wikipedia

szkola_marzen_logo

bip

Pogoda

Warto zobaczyć

bobowa bobowa bobowa24 panorama rycerstwo bobtel siedliska pogorze24 wirt_cce

Statystyka

Użytkowników : 3
Artykułów : 2180
Zakładki : 152
Odsłon : 1791278

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Nic łatwiejszego niż zmienić kobietę przeciętną w wyjątkową. Wystarczy ją pokochać

KREW DLA DOMINIKA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Gołyźniak   
niedziela, 08 maja 2016 06:53

krew042016fII akcja pod hasłem „Krew dla Dominika” została zorganizowana w ZSO w Bobowej 27 kwietnia br. Wzięło w niej udział blisko trzydziestu uczniów i nauczycieli szkoły, a także kilka osób ze społeczności lokalnego rynku w Bobowej. Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w akcję i zapraszam na kolejną w przyszłym roku szkolnym. Przewodnicząca HDK – Agnieszka Gołyźniak