Linki

edziennik

logoMKZMmini

kseon

ecdl

efs

etwinning

wikipedia

szkola_marzen_logo

bip

Pogoda

Warto zobaczyć

bobowa bobowa bobowa24 panorama rycerstwo bobtel siedliska pogorze24 wirt_cce

Statystyka

Użytkowników : 3
Artykułów : 2180
Zakładki : 152
Odsłon : 1786429

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Miłością idealną jest tylko miłość listowna

Dzień Dziecka Pierwszoklasistów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Libront Wacław   
środa, 01 czerwca 2016 17:19

skalki0106W Dniu Dziecka, klasy pierwsze ZSO w Bobowej, zorganizowały sobie naukę w dużo przyjemniejszy sposób niż przewidują to wszystkie minima programowe - wybrały się na krótki przyrodniczo-geograficzno-wychowawczy, prospołeczno i prozdrowotny rajd po Ciężkowicko-Rożnowskim Parku Krajobrazowym, czyli popularnych "Skałkach". Należy mieć nadzieję, że wysiłek fizyczny, który został im zaaplikowany wpłynie pozytywnie na wysiłek umysłowy, który czeka ich w tym ostatnim, bardzo trudnym okresie przed upragnionymi wakacjami.