Linki

edziennik

logoMKZMmini

kseon

ecdl

efs

etwinning

wikipedia

szkola_marzen_logo

bip

Pogoda

Warto zobaczyć

bobowa bobowa bobowa24 panorama rycerstwo bobtel siedliska pogorze24 wirt_cce

Statystyka

Użytkowników : 3
Artykułów : 2180
Zakładki : 152
Odsłon : 1786444

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Miłością idealną jest tylko miłość listowna

Grupa Teatralna w teatrze PDF Drukuj Email
Wpisany przez Libront Wacław   
środa, 01 czerwca 2016 17:00

teatr310531 maja 2016 roku, Grupa Teatralna ZSO w Bobowej wraz z zaprzyjaźnionymi osobami udała się do Krakowa, gdzie w Państwowej Wyższej Szkole Taetralnej im. Ludwika Solskiego mieli okazję podziwiać grę aktorską swoich starszych kolegów, którzy na teatralnej scenie wystawiali sztukę Doroty Masłowskiej: "Między nami dobrze jest". Sztuka nowoczesna i współczesna, choć swymi korzeniami sięgająca drugiej wojny światowej.

Żeby zbyt dowolnie nie interpretować tego co autorka miała na myśli przytoczę fragment recenzji: "Polska jest brzydką dziewczyną w okresie pokwitania, która nie może siebie zaakceptować, chciałaby iść na operację plastyczną całej osoby i dokonać przeszczepu wszystkiego. Jeszcze nie ma takiego momentu, kiedy mogłaby powiedzieć: tak właśnie wyglądam, ładnie albo brzydko, ale właśnie tak. Wydaje mi się, że sztuka jest o pogardzie, codziennej zakamuflowanej wszędzie nienawiści. Ta wojna jest jakąś klamrą, która te różne obrazy spina."

Poprawiony: środa, 01 czerwca 2016 17:47