Linki

edziennik

logoMKZMmini

kseon

ecdl

efs

etwinning

wikipedia

szkola_marzen_logo

bip

Pogoda

Warto zobaczyć

bobowa bobowa bobowa24 panorama rycerstwo bobtel siedliska pogorze24 wirt_cce

Statystyka

Użytkowników : 3
Artykułów : 2180
Zakładki : 152
Odsłon : 1791279

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Nic łatwiejszego niż zmienić kobietę przeciętną w wyjątkową. Wystarczy ją pokochać

Świetny występ w Krakowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grygiel Jan   
czwartek, 26 maja 2016 20:02

25 maja, na stadionie lekkoatletycznym Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, rywalizowali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych w finale Małopolskiej Licealiady Lekkoatletycznej. Naszą szkołę reprezentowała czwórka zawodników, którzy na tle lekkoatletów z całego województwa zaprezentowali się znakomicie. Miejsce na podium wywalczył Krzysztof Mucha, który uplasował się na trzecim miejscu w konkurencji pchnięcia kulą z wynikiem 11,37, Radosław Zieliński wywalczył piąte miejsce w biegu na 1500m z bardzo dobrym wynikiem 4.36.94, Ola Radzik w biegu na 800m zajęła siódme miejsce, a Daniel Jasiński w skoku w dal uplasował się na czternastym miejscu. Gratulacje!