Linki

edziennik

logoMKZMmini

kseon

ecdl

efs

etwinning

wikipedia

szkola_marzen_logo

bip

Pogoda

Warto zobaczyć

bobowa bobowa bobowa24 panorama rycerstwo bobtel siedliska pogorze24 wirt_cce

Statystyka

Użytkowników : 3
Artykułów : 2180
Zakładki : 152
Odsłon : 1776671

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
Jeśli nie wiesz dokąd iść, sama cię droga poprowadzi

Wycieczka naukowa klasy 1a technikum PDF Drukuj Email
Wpisany przez Gołyźniak Agnieszka   
poniedziałek, 06 czerwca 2016 20:53

1ata1atbDzień pierwszego czerwca zapowiadał się bardzo ciekawie. Klasa 1 Ta (technik żywienia i technik organizacji reklamy), w raz z panią Agnieszką Gołyźniak i panią Angeliką Kowalską wyruszyła na wycieczkę. Pierwszym punktem wycieczki była firma BOGONI z Bogoniowic – „specjaliści od serowych kulek”. Młodzież miała możliwość przyjrzenia się procesowi powstawania serowych kulek, a także co jest produktem ubocznym dla firmy.

Głównym punktem wycieczki była wizyta w stacji telewizji TVN w Krakowie. Tu z kolei młodzież mogła podejrzeć jak wygląda praca prowadzącego program, operatora kamer, czy konferansjera. Byliśmy na planie serialu „Szkoła” i „Szpital”. Odwiedziliśmy studio „Rozmów w toku”, ale co najciekawsze sami nagraliśmy fragment programu „Trzy pytania”. To jak wypadła klasa zostało udokumentowane na płytce. Jeśli jesteście ciekawi nagrania Zapraszamy do naszej szkoły.