Linki

edziennik

logoMKZMmini

kseon

ecdl

efs

etwinning

wikipedia

szkola_marzen_logo

bip

Pogoda

Warto zobaczyć

bobowa bobowa bobowa24 panorama rycerstwo bobtel siedliska pogorze24 wirt_cce

Statystyka

Użytkowników : 3
Artykułów : 2180
Zakładki : 152
Odsłon : 1792012

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
Nie kocham cię za to, kim jesteś, ale za to, jaki jesteś kiedy przebywam z tobą

Wycieczka naukowa klasy 1a technikum PDF Drukuj Email
Wpisany przez Gołyźniak Agnieszka   
poniedziałek, 06 czerwca 2016 20:53

1ata1atbDzień pierwszego czerwca zapowiadał się bardzo ciekawie. Klasa 1 Ta (technik żywienia i technik organizacji reklamy), w raz z panią Agnieszką Gołyźniak i panią Angeliką Kowalską wyruszyła na wycieczkę. Pierwszym punktem wycieczki była firma BOGONI z Bogoniowic – „specjaliści od serowych kulek”. Młodzież miała możliwość przyjrzenia się procesowi powstawania serowych kulek, a także co jest produktem ubocznym dla firmy.

Głównym punktem wycieczki była wizyta w stacji telewizji TVN w Krakowie. Tu z kolei młodzież mogła podejrzeć jak wygląda praca prowadzącego program, operatora kamer, czy konferansjera. Byliśmy na planie serialu „Szkoła” i „Szpital”. Odwiedziliśmy studio „Rozmów w toku”, ale co najciekawsze sami nagraliśmy fragment programu „Trzy pytania”. To jak wypadła klasa zostało udokumentowane na płytce. Jeśli jesteście ciekawi nagrania Zapraszamy do naszej szkoły.