Linki

edziennik

logoMKZMmini

kseon

ecdl

efs

etwinning

wikipedia

szkola_marzen_logo

bip

Pogoda

Warto zobaczyć

bobowa bobowa bobowa24 panorama rycerstwo bobtel siedliska pogorze24 wirt_cce

Statystyka

Użytkowników : 3
Artykułów : 2180
Zakładki : 152
Odsłon : 1792017

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Nie kocham cię za to, kim jesteś, ale za to, jaki jesteś kiedy przebywam z tobą

Biologia
Gratulujemy ogólnopolskiego sukcesu! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kurzawa Grażyna   
poniedziałek, 06 czerwca 2016 21:44

Read moreW dniu 03.06.2016 Kinga Nowak, uczennica naszej szkoły, wraz z Panią Grażyną Kurzawą, nauczycielem biologii uczestniczyły w uroczystym podsumowaniu Ogólnopolskiego Konkursu „Mój las” – etap centralny, w Warszawie. Kinga zajęła II miejsce w Polsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej…
 
Biotechnologia-Człowiek-Medycyna KONFERENCJA NAUKOWA W ZSO BOBOWEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kurzawa Grażyna   
czwartek, 05 maja 2016 09:52

Read moreW roku szkolnym 2015/16 priorytetowym zagadnieniem w powiecie gorlickim jest propagowanie zdrowego stylu życia poprzez kampanię „Upowszechniamy zdrową żywność”, której inicjatorem jest oddział LOP Gorlice

W ramach tej kampanii zorganizowana została kolejna konferencja, nt. Biotechnologia–Człowiek–Medycyna, tym razem w Zespole Szkół Ogólnokształcących. Zaproszonymi gośćmi byli absolwenci bobowskiego ogólniaka przebywających w kraju i za granicą, którzy chcieli się podzielić swoim dorobkiem naukowym z młodzieżą szkół ponadgimnazjalnych powiatu gorlickiego oraz społecznością lokalną.

Więcej…
 
I Ty pomóż Rafałowi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grażyna Kurzawa   
piątek, 08 kwietnia 2016 16:28

Read moreSzkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bobowej kontynuuje akcję "I ty pomóż Rafałowi" poprzez zbiórkę zakrętek. Dnia 30 marca gościliśmy Rafała wraz z Rodzicami, gdzie podczas apelu przedstawiciel SKLOP, Przemysław Walicki przekazał Rafałowi zebrane zakrętki. Podczas tego spotkania Rafał opowiedział uczniom naszej szkoły o swoim życiu, rehabilitacji oraz marzeniach. Rafał wraz z Rodzicami podziękował za zbiórkę zakrętek oraz prosił o kontynuacje akcji. Uwaga: prosimy o zbieranie nie tylko nakrętek po napojach ale także po środkach czystości (wszelkiego rodzaju zakrętki, małe, duże…)

Więcej…
 
Sukces Kingi Nowak PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Klocek   
piątek, 18 marca 2016 07:28

Read moreUczennica klasy Ia T, Kinga Nowak, zajęła II miejsce w XXIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Młodzieży Szkolnej pod hasłem „MÓJ LAS”. W ramach konkursu młodzież szkół ponadgimnazjalnych przygotowywała prace na temat: „Las – moja naturalna siłownia”. Ta, wykonana przez Kingę pod opieką p. Grażyny Kurzawy, miała postać komiksu, który przedstawiał wygląd siłowni na świeżym powietrzu. Jego celem było udowodnienie, że treningi na świeżym powietrzu przynoszą więcej korzyści niż te wykonywane w zamkniętym pomieszczeniu. Na uwagę zasługuje fakt, że praca w całości została wykonana ręcznie, co wymagało ze strony uczennicy dużego nakładu pracy. Jak widać, wysiłek opłacił się. Uroczystość wręczania nagród, wyróżnień i dyplomów odbędzie się 3 czerwca 2016r. w Warszawie. Serdecznie gratulujemy!

Więcej…
 
Zakrętki dla Rafała PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kurzawa Grażyna   
wtorek, 08 marca 2016 08:04

zakretki032016Prowadzona jest przez SKLOP działające przy ZSO w Bobowej akcja zbierania zakrętek dla Rafała. W dniu 30.03.2016 ( w środę), Rafał wraz z Rodzicami będzie gościł w naszej szkole i przekażemy mu zebrane do tej pory zakrętki, w związku z tym apelujemy o kontynuowanie zbiórki zakrętek.

Prezes SKLOP Anna Szambelan

 
« pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia »

Strona 1 z 9