Sport
Świetny występ w Krakowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grygiel Jan
czwartek, 26 maja 2016 20:02

Read more25 maja, na stadionie lekkoatletycznym Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, rywalizowali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych w finale Małopolskiej Licealiady Lekkoatletycznej. Naszą szkołę reprezentowała czwórka zawodników, którzy na tle lekkoatletów z całego województwa zaprezentowali się znakomicie. Miejsce na podium wywalczył Krzysztof Mucha, który uplasował się na trzecim miejscu w konkurencji pchnięcia kulą z wynikiem 11,37, Radosław Zieliński wywalczył piąte miejsce w biegu na 1500m z bardzo dobrym wynikiem 4.36.94, Ola Radzik w biegu na 800m zajęła siódme miejsce, a Daniel Jasiński w skoku w dal uplasował się na czternastym miejscu. Gratulacje!

Więcej…

Lekkoatleci wygrywają PDF Drukuj Email
piątek, 13 maja 2016 19:44

Read more12 maja, na nowym stadionie lekkoatletycznym w Bobowej, w świetnych warunkach technicznych i pogodowych, odbyła się Powiatowa Spartakiada Lekkoatletyczna szkół ponadgimnazjalnych. Znakomicie spisała się reprezentacja naszej szkoły, której uczniowie wygrali wszystkie (z wyjątkiem biegu 800m chłopców) konkurencje, zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. Najlepiej wypadli: wśród dziewcząt Anna Flądro, Aneta Magiera i Ola Radzik (po 3 zwycięstwa), wśród chłopców Daniel Jasiński (4 wygrane) i Krzysztof Mucha (3 wygrane konkurencje). Gratulacje!

Więcej…

Finały wojewódzkie w Nowym Targu PDF Drukuj Email
sobota, 30 kwietnia 2016 07:26

nt042016 1nt042016 229 kwietnia na lotnisku w Nowym Targu odbyła się Małopolska Licealiada w Indywidualnych Biegach Przełajowych szkół ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpili najlepsi biegacze i biegaczki województwa małopolskiego wyłonieni w eliminacjach powiatowych.

Nagrody w postaci dyplomów i pamiątkowych statuetek otrzymali zawodnicy, którzy w poszczególnych kategoriach wiekowych zajęli miejsca 1-8. Bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci naszej szkoły. Ola Radzik w kategorii wiekowej 1998 zajęła 6 miejsce, w roczniku 1999 Radosław Zieliński zakończył bieg na bardzo dobrym 4 miejscu, a Łukasz Romańczyk był 13. Gratulacje!

Sukcesy naszych biegaczy w Gorlicach PDF Drukuj Email
piątek, 22 kwietnia 2016 07:17

19 kwietnia 2016 roku, na terenie stadionu OSiR w Gorlicach odbyła się Powiatowa Licealiada w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Młodzież szkół ponadgimnazjalnych powiatu gorlickiego rywalizowała w trzech kategoriach wiekowych – rocznik 1999, 1998 i 1997-96. Dziewczęta biegały na dystansie 1000m, a chłopcy 1500m. Duży sukces osiągnęli nasi biegacze. Ola Radzik i Radosław Zieliński zdecydowanie wygrali swoje biegi, drugie miejsce wywalczył Łukasz Romańczyk, na trzecim miejscu bieg ukończyli: Aneta Magiera, Alicja Migacz, Krzysztof Mucha i Szymon Wojtas – wszyscy w swoich kategoriach wiekowych. Oprócz tego miejsca premiowane awansem do finału wojewódzkiego wywalczyli: Ksawery Turski IV miejsce, Damian Jasiński V miejsce, Klaudia Kipiel IV miejsce. Gratulacje!

« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »